anasayfa hakkimizda ekİbİmİz felsefemİz alanlarimiz İletİŞİm
C a k m a k & P a r t n e r
H u k u k b ü r o s u
türkçe | deutsch

Yasal Uyarı

Bu internet sayfasında görülen bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Bilgiler güncel tutulmaya özen gösterilmekte, ancak bilgilerin eksik veya yanlış olmaları halinde Çakmak&Partner sorumluluk üstlenmemektedir. Başka internet sayfaları bu sayfaya işaret etmekte ya da bu sayfa başka internet sayfalarına işaret etmekte ise, her halükarda Çakmak&Partner başka internet sayfalarının içeriği için sorumluluk kabul etmemektedir.

Bu internet sayfasının içermekte olduğu bilgilerin gönderilmesi arz anlamını taşımaz ve bilgilerin ulaşması kullanıcı ile Çakmak&Partner arasında vekalet ilişkisini oluşturmaz.

Emailleri zamanında işleme almaya özen göstermemize rağmen, emaillerin ulaşımı teknik veya diğer sebeplerden engellenmiş olmalarından emaillerin zamanında işleme alınmalarına Çakmak&Partner garanti vermemektedir. Zamanlama anlamında kritik veya önemli haberleri posta, faks veya kurye yoluyla göndermenizi rica ederiz.

Email yoluyla gerçekleştirilen iletişimin teknik imkanlardan dolayı ne emniyetli ne de gizli olmadıkları bilmenizi isteriz. Emaillerin kullanımıyla avukatlık sırrının zeddelenmesi durumunda Çakmak&Partner sorumluluk üstelenmez.

copyright Çakmak&Partner Hukukbürosu

designed by altinata

yasal uyari